Unikátní karetní hra HOPE Cardgame

Ponořte se do světa apokalypsy Objednat hru

Rozšíření

Broken World

Bitvy o ovládnutí zdrojů nekončí a bojů se účastní další jednotky. Každá je unikátní a vypráví svůj vlastní příběh. Kdo se stane vaším novým hrdinou a na čí stranu se rozhodnete postavit?

Broken World je první a navíc výroční rozšíření hry HOPE Cardgame, které přináší 20 zcela nových karet. Ty můžete přidat do ostatních balíčků ze základní sady a dodat tak hře zcela nový rozměr!
 

Noci jsou stále temnější, zlo a panika narůstají. Lidé umírají nejen v bojích, ale začíná se projevovat také nedostatek potravin. Jejich hlavní základna Alfa je čím dál častěji napadána alieny a na povrch Země se dostává nový druh nebezpečí – Repulsive Intruder disponující vražednou silou.

Je proto potřeba se vydávat dále od základny, čehož využívá zlodějka Hjukka. Ta distribuuje zásoby mezi chudé, jež následně vydírá pomocí svých hrdlořezů. Ať se to vojákům líbí nebo ne, všichni dělají, že nic nevidí, protože s ní nechce mít nikdo problém.

Boti spřádají plány na infiltraci lidské komunity. Vytvořili speciálního kamuflážního bota a vyslali ho jako tajného agenta. Wiggles využívá zvláštní technologii, která mu napomáhá se maskovat do podoby nerozeznatelné od lidí a stává se tak pro ně velkým ohrožením.

Mutanti se začínají vyvíjet příliš rychle do vyšších stádií vývoje. Král Rhagar vytvořil sérum pro reinkarnaci svých poddaných a první, kdo zakusil možnost obnovení, je Infermus Vermus. Hrozba je na každém kroku. Jak dopadne zatím nekončící boj o ovládnutí zbylých zdrojů na planetě Zemi?

Broken World

Jednotky

2x Hjukka The Thug
2x Infermus Vermus
2x Repulsive Intruder
2x Wiggles

Lokace

2x Prison
2x Utility Vault

Události

2x Deadly Shot
2x Decompose
2x Reinforcements
2x Revive


Rozšíření Broken World můžete zakoupit v e-shopu HOPE Studio za cenu 149 Kč.

Hidden Threat

Rok 2070 je už dávno za námi a mezi všemi čtyřmi frakcemi stále zuří válka. Každá rasa vysílá do bojů svého unikátního hrdinu s nadějí, že jim přinese kýžené vítězství. Zdrojů ale stále ubývá...

Hidden Threat je druhé rozšíření hry HOPE Cardgame. Ve stylové krabičce naleznete opět 20 nových karet. Těšit se můžete na nové hrdiny a unikátní schopnosti událostí. Překvapte svého protivníka!
 

Radioaktivita pozvolna ustupuje. V podzemních úkrytech ubývají suroviny. Začíná se šířit panika. Bez tak potřebného jídla a vody lidé nemohou přežít. Na povrch byli vysláni dva hrdinové – Storm Riders. Prodírají se písečnou bouří a hledají tak potřebné zásoby.

Boti se připravují na masivní útok. Jejich továrny fungují nepřetržitě. Ke zvýšení výroby nových strojů byl nasazen Production Bot, s jehož pomocí jsou nyní schopni navýšit produkci na dvojnásobek. Bude to však pro zvrácení války na jejich stranu stačit?

Doposud neorganizované skupinky mutantů se začínají sjednocovat. Král Rhagar The Vengeful vyslal posla, který má za úkol šířit myšlenku o jejich sjednocení. Mutant Disseminator k tomuto poslání přistupuje svědomitě a celou rasu úspěšně posouvá na vyšší úroveň.

Alieni zvažují využití své tajné zbraně – obávaný Alien Brooder je vypuštěn ze svého vězení nacházejícího se v nejhlubších temnotách planety. Je jen otázkou času, kdy se dostane na povrch a začne běsnit.

Válka ještě nekončí, právě začíná…

 

Hidden Threat

Jednotky

2× Alien Brooder
2× Mutant Disseminator
2× Production Bot
2× Storm Riders

Události

2× Backstab
2× Bandages
2× Earthquake
2× From The Grave

 

2× Strength From Evil
2× The Plan Is Set

 


Rozšíření Hidden Threat můžete již brzy zakoupit v e-shopu HOPE Studio za cenu 149 Kč.