Unikátní karetní hra HOPE Cardgame

Ponořte se do světa apokalypsy Objednat hru

Ohlédnutí za festivalem Junktown 2017

Postapokalyptický festival Junktown je každoroční vyvrcholení všech událostí, které organizátoři připravují na bývalé raketové základně poblíž Bratronic. Už je to nějaký pátek, kdy zde sloužili vojáci, kteří chránili naši zemi. Teď jsou opuštěné bunkry místem koncertů, přednášek, workshopů a filmů. Bývalé kasárny se transformovaly v Junktown motel a poskytují návštěvníkům skromné zázemí.

Letošní ročník jsme pojali s velkou grácií a pořídili si vojenskou nástavbu z Tatry V3S, která poskytovala našemu HOPE Klanu útočiště po všechny 4 dny. Před ní jsme představovali zájemcům naše tematické produkty – HOPE Cardgame, včetně dvou rozšíření, HOPE Prší karty, HOPE Poker karty, placky a 3D modely s motivy festivalu a hry HOPE Cardgame.

V bunkru zvaném díra jsme si odbyli hodinovou prezentaci o našem týmu, produktech a budoucích plánech. Nechyběly ani zvídavé dotazy od publika. Hru HOPE Cardgame jsme potom představovali každý den v deskoherně Silver Paw, která od minulého roku prošla výraznou obměnou. Klobouk dolů všem organizátorům, odvedli velký kus práce a my se těšíme na další ročník!

Výběr nejpovedenějších fotografií z letošního Junktownu si můžete prohlédnout v galerii zde.

 Festival Junktown 2017

Foto: hopestudio.cz