Unikátní karetní hra HOPE Cardgame

Ponořte se do světa apokalypsy Objednat hru

Ohlédnutí za Dnem deskových her

Severočeské muzeum patří mezi největší muzea ČR a od konce 19. stolení poskytuje nádherné interiéry pro širokou veřejnost. Ta se může neustále těšit na stálé, ale i pravidelně obměňované expozice, koncerty, doprovodné události a další a další bohatý program. Jakožto liberecká firma HOPE Studio, která stojí za hrou HOPE Cardgame, rozšířeními a HOPE Prší kartami, jsme si nemohli dovolit odmítnout pozvání a vystoupit v rámci Jarních prázdnin na Dni deskových her!

Součástí Dne deskových her byla prezentační místnost, kterou jsme předem přizpůsobili pro hraní našich her, ale i prezentaci našeho studia. Ty se konaly v 11:00 a 15:00 na podiu s pomocí projektoru. Kromě produktů z postapokalyptické rodiny HOPE Cardgame si mohli rodiče s dětmi vyzkoušet hry od Táni Kousalové, se kterou spolupracujeme na sérii her pro nejmenší. Nakonec nesmíme zapomenout dokončovanou karetní party hru Jamie Gobliner, u které se všichni smáli od začátku do konce. Celý den potom doplnily výrobky z naší 3D tiskárny a expozice muzea týkající se historických her.

Akce předčila naše očekávání, a proto jsme už teď domluveni se Severočeským muzeem na dalším vystoupení. Nechte se překvapit! Všechny fotografie z Jarních prázdnin naleznete v galerii Den deskových her v Severočeském muzeu.

 Den deskových her

Foto: hopestudio.cz